CINIBA - "Gdy w Akwarium zasiądziecie - udział w wielu grach weźmiecie": zbiórka gier planszowych

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy,

zapraszamy do współtworzenia z nami przestrzeni Akwarium!

Jak wiecie, chcieliśmy przygotować dla Was miejsce, w którym można zarówno uczyć się, pracować, jak spędzać wspólnie czas i dyskutować. Widzimy, że Akwarium jest przez Was chętnie odwiedzane, a wygodne sofy i pufy sako służą do odpoczynku i złapania oddechu.

Aby umilić sobie przerwę w Akwarium (nie samą nauką człowiek przecież żyje!), warto czasem w coś zagrać... Ogłaszamy zatem zbiórkę gier planszowych, które będą na bieżąco umieszczone w Akwarium! To Wy najlepiej wiecie, które propozycje spośród bogatej oferty gier będą służyć Wam najlepiej i co sprawi Wam największą radość.

Wszystkich chętnych do włączenia się w zbiórkę gier planszowych prosimy o przekazanie ich do Informatorium (poziom 0, 1 lub 2).

Możemy liczyć na Wasze zaangażowanie?

Gdy w AKWARIUM w zasiadziecie udzial w wielu grach wezmiecie napis ze zdjęciem osób grających w gry planszowe w akwarium w cinibie

Udostępnij