CINIBA - Wycieczki i prezentacje CINiB-y

Wycieczki i prezentacje CINiB-y

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach działa od 27 września 2012 roku.
To jeden z najnowocześniejszych ośrodków informacji wspierający naukę, biznes, edukację i kulturę, a także rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Biblioteka jest głównym punktem uniwersyteckiego kampusu, oddziałującym pozytywnie na całe centrum miasta.
Z usług CINiB-y korzystają naukowcy, studenci oraz mieszkańcy regionu.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania biblioteki otwartej.

zwiedzanie CINiB-y

Kontakt w sprawie wycieczek:

mgr inż. Michał Długokęcki
Zespół ds. promocji i organizacji wydarzeń

Minimalna liczba osób w grupie to 5.

W celu rezerwacji warsztatów i wycieczek należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

odtFormularz-zgloszeniow.odt7.09 KB