Do Biblioteki UŚ można się zapisać:

1. Online: wypełniając i wysyłając Formularz "Rejestracja nowych czytelników" (przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie wypożyczały w sieci bibliotek UŚ i UE lub przechodzą na kolejny stopień studiów, pozostali czytelnicy aktywują kartę lub legitymację w odpowiedniej bibliotece);

• w formularzu w polu numer dokumentu wpisujemy NUMER PESEL;
    • po wypełnieniu i wysłaniu formularza na podany tam adres poczty elektronicznej system prześle wiadomość o udanej rejestracji oraz przydzielonym identyfikatorze;
    • uwaga! nowo założone konto będzie zablokowane do momentu osobistej autoryzacji danych - w ciągu 14 dni od wysłania formularza należy się osobiście zgłosić do biblioteki z podanym identyfikatorem i odpowiednim dokumentem. Zobacz jakie dokumenty są niezbędne do zapisania się do Biblioteki.

Jeżeli będziecie mieć Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt: telefon 032 786 51 00, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; kontakt przy pomocy systemu Zapytaj Bibliotekarza.